OFERTA WIELKANOCNA !

O Nas

SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO Q-Catering

Q Catering nasza wizja pysznego cateringu

To hasło towarzyszy nam od 1997 roku. Od tego czasu Firma Q-Catering istnieje na warszawskim rynku. Naszą misją od początku działalności jest produkowanie dobrej jakości posiłków, poprzez stosowanie do naszego produktu surowców najwyższej jakości. Karmimy naszych Klientów tak jak sami chcielibyśmy sie odżywiać. Jeść ze smakiem to żyć ze smakiem. Jesteśmy przekonani, że człowiek jest tym co je. To, jak się odżywiamy przekłada się na to jak się czujemy i jak wyglądamy. Dlatego tak wielka przywiązujemy wagę do tego z czego i jak przygotowujemy posiłek.

qcatering
qcatering
qcatering

Jakich składników używamy na co dzień przygotowując posiłki cateringowe?

Do naszych potraw używamy produktów , pełnowartościowych, nieprzetworzonych, nierafinowanych. Większość produktów przygotowujemy sami. Nie stosujemy polepszaczy ani konserwantów, używamy produktów sezonowych, lokalnych. Podczas procesu technologicznego stosujemy bezpieczne metody produkcji. Bazujemy na starych recepturach, dodając ze współczesności to co to dobrego przyniósł nam rozwój technologiczny . Popieramy ruch SLOW FOOD! Ochrona żywności tradycyjnej, regionalnej, powinna dla każdego z nas być nadrzędnym celem. Nasza planeta to rewia smaków, których z dnia na dzień poprzez uprzemysłowienie, jesteśmy systematycznie pozbawiani… Dlatego naszym zadaniem producentów żywności jest świadome oferowanie, a Twoim drogi konsumencie jest świadome wybieranie. To Ty decydujesz nożem i widelcem..

qcatering
qcatering
qcatering

Obsługa imprez okolicznościowych

Nasz catering to kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych dla firm i Klientów indywidualnych. Pomagamy przy przygotowaniu bankietów, koktajli, konferencji, spotkań biznesowych. Organizujemy spotkania firmowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie z tradycyjną kartą polskich dań. Do wielu firm dowozimy codziennie smaczne lunche. Poszerzyliśmy nasza o ofertę o dania wegańskie. Podeszliśmy do tego z pełnym zrozumieniem , zaangażowaniem , szacunkiem i znajomością sztuki. Nasi szefowie uczestniczyli w warsztatach „Zdrowa kuchnia, zdrowe społeczeństwo” , gdzie pod okiem prowadzącego , poszerzali wiedzę na temat zasad gotowania kuchni wegańskiej. Przystąpiliśmy do programu ROSLINNIEJEMY, w ramach którego zobowiązaliśmy się, że w naszej ofercie codziennie znajdą się przynajmniej dwa posiłki wegańskie.

qcatering
qcatering
qcatering

Potrawy bezglutenowe Q Catering

Wyprodukowanie potraw bezglutenowych nie jest dla nas żadnym problemem! Zawsze uprzedź , jeśli gluten jest problemem dla Ciebie… Realizujemy również diety indywidualne. Jeżeli masz specjalną dietę opracowaną przez dietetyka , a nie masz czasu gotować, my przygotujemy ja dla Ciebie. Pamiętaj: pracujemy na zdrowych, dobrych składnikach. Z wielka starannością i odpowiedzialnością przygotujemy potrawy , które TY MOŻESZ JEŚĆ.

qcatering
qcatering
qcatering

Dla osób prywatnych tworzymy indywidualną kartę dań na komunie, chrzciny, przyjęcia jubileuszowe. Nasza oferta nie dotyczy tylko cateringu. Organizujemy również imprezy w naszej studenckiej , kameralnej restauracji „Piwnica” na Dolnym Mokotowie, do której serdecznie zapraszamy: czy to z okazji jubileuszu, imienin, Sylwestra, czy klasowego spotkania .Pomieści w wersji siedzącej 50 osób, w formie szwedzkiego stołu 60-70. Zawsze znajdzie się miejsce na tańce.. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem jak również młodzi entuzjaści, gotujący z pasją i sercem. Do zamówień podchodzimy indywidualnie. Zaplanujemy każdą imprezę zapewniając niepowtarzalny catering, zdrowe, smaczne jedzenie, dekoracje, zastawę, muzykę.

logotyp QCatering Warszawa, usługi cateringowe

Usługi cateringowe w najwyższej jakości. Sprawdzony i profesjonalny catering. Pysznie, smacznie i zdrowo. QCATERING.PL: Sprawdzony i zaufany catering w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem


Zadzwoń 603 79 60 05

Godziny otwarcia

Pon-Piątek : ................. 09:00-19.00

Sobota : ................. 09:00-19.00

Niedziela : .............. 09:00-19.00